Купівля кухонної побутової техніки — довгий і відповідальний процес. Потрібно вивчити безліч чинників, щоб все гармонійно вписалося в дизайн інтер’єру кухні, а головне — прослужило вам довгі роки.
Вбудована варильна поверхня газова — найприйнятніший варіант, якщо ви проживаєте в газифікованому багатоквартирному або приватному будинку. Такі плити мають попит, адже набагато дешевші як в покупці, так і в експлуатації, а також на них можна використовувати всі типи посуду.
Крім того, це безпечніше: подача газу припиняється автоматично, якщо вогонь випадково згасне.
Газова панель Electrolux: критерії вибору
- Ширина варильної панелі — це перше, на що варто звернути увагу і що безпосередньо залежить від простору, яким ви володієте.
- Менш як 40 см. Плити з 1–2 конфорками, оптимально для невеликих приміщень.
- 40–69 см. Найпоширеніший розмір газової панелі Electrolux, містить 3–4 конфорки.
- 70 см і більше. Підійде для великої родини, професійних шефів або просто любителів здивувати своїх частих гостей розмаїттям страв. На таких вбудованих газових плитах Електролюкс розташовується до 6 конфорок, плюс можуть мати конфорки з регульованим розміром.
Важливо відзначити, що для установки варильної поверхні газової Electrolux буде потрібна стільниця глибиною не менше 25–30 мм.
- Особливість матеріалу
Поверхня газової панелі Electrolux:
- Склокерамічна — стійкий, надійний і міцний матеріал. Чищення не займе багато часу і сил: на поверхню, яка вже охолола, нанесіть мийний засіб, через кілька хвилин витріть губкою або серветкою, а після — сухою ганчіркою. Видаляти сильні забруднення і залишки їжі можна за допомогою скребка для склокераміки, але поки плита ще тепла, щоб уникнути подряпин і плям.
- З нержавіючої сталі — не піддається впливу корозії під час частої взаємодії з вологою. Але для чищення потрібні спеціальні засоби для догляду та аксесуари, які не залишають подряпин і потертостей.
- Емальована, до переваг якої варто віднести: довговічність, низьку вартість, великий вибір моделей. Водночас є кілька мінусів: чутливість до механічних пошкоджень, складності в чищенні.
- Тип управління
- Механічне — це для всіх звичні поворотні ручки регулювання.
- Сенсорне — можливість виставити час, температуру або інші параметри одним дотиком.
Функції вбудованих газових плит Електролюкс
- Hob2Hood — розумна система, яка самостійно віддалено керує витяжкою, поки ви зайняті приготуванням кулінарних шедеврів. Підійде для острівних і купольних витяжок Electrolux.
- Stop&Go — дає змогу ненадовго призупинити приготування їжі з підтриманням нагріву на мінімальному рівні.
- Bridge — дає змогу об’єднати дві конфорки в одну.
- Газ-контроль — застерігає користувача від ризику займання або вибуху газу.
- Електропідпал — захищає від опіку, оскільки не потрібно користуватися запальничками й сірниками.
- Захист від дітей — блокування кнопок від випадкового натискання.
- Таймер.
Види варильних поверхонь газових Electrolux
- Лінійка Flex. Особливі конфорки газової панелі Electrolux BridgeBurner перетворюються в єдину велику зону нагрівання, забезпечуючи максимальну гнучкість під час приготування.
- Лінійка Pro. Пальник Speed Burner створений для швидкого розігріву. Крім скорочення часу приготування це дає можливість заощадити до 20% енергії.
- Лінійка Sense. Головною перевагою є світлодіодні індикатори FlameLight, які дають зрозуміти, чи увімкнений пальник. А індикатори залишкового тепла попередять про те, що ручки посуду ще не охололи.
- Лінійка Domino. Плити з 1–2 конфорками — відмінний варіант для маленької кухні.
Спеціально для цінителів розкішного класичного дизайну розроблена колекція вбудованих газових плит Електролюкс Rococo. Автопідпал, газ-контроль і продумана конструкція конфорок — елегантність у поєднанні з практичністю.